KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554087
nr 1255 4087
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kor. Olja på duk, 38x53
Kondition: lagad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:01:28
20/5 18:08:21
20/5 18:09:03
ABC-flickor (Lisa Larson)